Praca w Niemczech

    27
    -Reklama 3-
    -Reklama 4-

    Jesteśmy Firmą w Niemczech i poszukujemy pracowników/pracowniczek do pracy w gastronomi lub przy kasie – dla osób znających język niemiecki.

    Poszukujemy wysoce zmotywowanych pracowników obsługi (w pełnym i niepełnym wymiarze czasu) dla naszych Punktów Obsługi Podróżnych przy autostradzie w Nellingen w Niemczech.

    Zapewniamy bezpieczne miejsce pracy, dobre perspektywy zatrudnienia oraz dobre warunki pracy w naszym zespole.

    Oferujemy pracę również osobom bez doświadczenia.
    Dla takich osób przygotowujemy odpowiedni cykl szkoleń. Zatrudniamy także kandydatów z zagranicy.

    Oczekiwania: punktualność, niezawodność i zorientowanie na działanie i myślenie.
    Mówimy również po polsku, ale znajomość j. niemieckiego mile widziana.

    Zakres obowiązków: praca w gastronomii, znajomość języka niemieckiego – dla kandydatów do pracy przy kasie.

    Proponowany rodzaj umowy, forma zatrudnienia: umowa na czas określony, po 2 latach stała umowa.

    Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie – około 1000 € Netto oraz możliwość zamieszkania w pokoju na miejscu.

    Dni i godziny pracy: zależne od grafiku, Grafik miesięczny

    Lokalizacja miejsca pracy: Niemcy, Ulm

    Nasze dane:

    Autobahnraststätte Aichen
    An der A8
    89191 Nellingen
    E-Mail: info at aichen.info
    www.aichen.info

    -Reklama 5-
    Mail: steltmann@onet.pl - Cena w zł: 1 zł - Id ogłoszenia: 1508389676