Prosta biurowa praca dla Pań bez doświadczenia

    18
    -Reklama 3-

    Zakres obowiązków:

    – telefoniczny kontakt z klientem indywidualnymi w celu umówienia go na spotkanie (nie prowadzimy projektów sprzedażowych, stawka godzinowa)
    – kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    – znajomość obsługi komputera
    – komunikatywność i kreatywność
    – prawidłowa dykcja
    – mile widziane osoby o statusie ucznia, studenta, emeryta, rencisty oraz w wieku 40+, 50+
    – doświadczenie w telemarketingu będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy:

    – pracę od poniedziałku do piątku w systemie wielozmianowym (wymagana dyspozycyjność w 1 sobotę w miesiącu)
    – możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
    – szkolenia przygotowujące oraz wsparcie w trakcie pracy (nie wymagamy doświadczenia)
    – profesjonalnie wyposażone miejsce pracy
    – atrakcyjne wynagrodzenie
    – pracę w centrum Wrześni – ul. Sienkiewicza 16

    W procesie rekrutacji osoby bez CV nie są brane pod uwagę.

    Mail: praca@bit-kp.com - Telefon: 616401730 - Id ogłoszenia: 1497880760