Dyżurny reporter: 61 672 62 62
-Reklama 3-
-Reklama 4-

Dariusz Goliński prezes Spółdzielni Mleczarskiej we Wrześni w rozmowie Radiem Września zaprzeczył zarzutom stawianym w artykule “Wiadomości Wrzesińskich”. Przypomnijmy, że w piątek lokalny tygodnik napisał, że wrzesińska mleczarnia wypuściła na rynek 10 ton masła skażonego bakterią
E-coli.

Dariusz Goliński uspokaja klientów zapewnia, że produkt jest bezpieczny. I jego zdaniem wyliczenia dotyczące bakterii e-coli, podane w artykule są nierzetelnie nieprawdziwe.
Prezes zapowiedział, że zarząd spółdzielni wyda w najbliższym czasie oświadczenie prasowe w tej sprawie.
Tymczasem jak nas poinformował Powiatwy Lekarz Weterynarii,Romuald Juściński
w zakładzie przy ul. Czerniejewskiej rozpoczęła się kontrola.
– Sprawdzamy dokumenty oraz przebieg proces technologicznego. W tej chwili mogę powiedzieć, że rzekomo zatrute masło wyprodukowano w dniach od 27 do 30 stycznia. Jego termin ważności to 22 marca – mówi szef inspektoratu weterynarii. – Dodam, że było to badanie właścicielskie, a dokument ujawniony w artykule nie jest dla dla nas dokumentem tylko odręczną notatką.
Dodatkowo postępowanie wyjaśniające w sprawie prowadzi prokuratura rejonowa we Wrześni.
(tom)

-Reklama 5-

9 KOMENTARZE

  1. A ja dziękuje za to masełko. Prezes sam sobie jedz to masło. Mało jest dobrego towaru na rynku?? Nie ufam wam i nie wierze ani w jedno słowo.

  2. głupiś!!!!!!!!! “cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie”
    z biedry albo z tesco jest lepsze (40%masła w maśle)

  3. Masło jest dobre bo nie zgłaszano zatrucia 😁 dobre. Fajny tester jakości, mógł jeszcze dodać – jak ktoś padnie będziemy szukać przyczyny.

  4. Poczekajmy do wyników kontroli badań laboratoryjnych, a potem wyciągniejmy wnioski. Mleczarnia Wrzesińska nie jest jedyna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

*