-Reklama 3-

W Kołaczkowie odbyło się powiatowe podsumowanie konkursów matematycznych. Ich laureaci otrzymali upominki ufundowane przez powiat wrzesiński. Więcej w najbliższym numerze „Gazety Radia Września”, a poniżej prezentujemy listę wyróżnionych uczniów.

Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wyróżnieni w kategorii ŻACZEK:
– Adam Walczak (SSP nr 6)
– Mateusz Bukowski (SSP nr 2)
– Marcelina Górniak (SSP nr 1)
– Szymon Andrzejczak (SSP nr 1)
– Mikołaj Pilarski (SSP nr 2)

Wyróżnieni w kategorii MALUCH 1:
– Julia Rybacka (SP w Kołaczkowie)
– Mateusz Pera (SP w Kołaczkowie)
– Jakub Tamborski (SP w Pyzdrach)
– Bartosz Karbowiak (SSP nr 1 we Wrześni)
– Amelia Krupe (SSP nr 6 we Wrześni)
– Martynka Michalska (SP w Otocznej)
– Jakub Furmanek (SSP nr 1 we Wrześni)
– Ola Sajdak (SP w Nekli)
– Wojciech Rozmiarek (SP w Kaczanowie)
– Michał Stępień (SP w Czeszewie)
– Bartosz Wilczyński (SSP nr 6 we Wrześni)
– Natasza Klimko (SSP nr 6 we Wrześni)
– Aleksander Suszka (SP nr 3 we Wrześni)

Wyróżnieni w kategorii MALUCH 2:
– Agata Barańska (SP nr 3 we Wrześni)
– Mateusz Przybyłowicz (SP w Miłosławiu)
– Katarzyna Zdziabek (SP w Nekli)
– Ewa Górna (SSP nr 1 we Wrześni)
– Zuzanna Michalak (SSP nr 1 we Wrześni)
– Szymon Budny (SSP nr 1 we Wrześni)
– Zuzanna Kucia (SSP nr 2 we Wrześni)

Wyróżnieni w kategorii BENJAMIN 1:
– Kacper Paterski (SP w Grabowie)
– Antoni Długosz (SP nr 3 we Wrześni)
– Bartosz Nowak (SP w Nekli)
– Hubert Zbierski (SP w Nowym Folwarku)
– Dominik Orwat (SP w Targowej Górce)
– Patryk Przespolewski (SP w Pyzdrach)
– Korneliusz Liwiak (SP w Czeszewie)
– Bartosz Filipiak (SSP nr 2 we Wrześni)
– Mateusz Gonet (SSP nr 2 we Wrześni)
– Weronika Maciejewska (SSP nr 1 we Wrześni)
– Maciej Białowąs (SP we Wszemborzu)
– Zofia Jóźwiak (SP nr 3 we Wrześni)

Wyróżnieni w kategorii BENJAMIN 2:
– Albert Hofman (SP w Zasutowie)
– Mateusz Wrzaskowski (SP w Pyzdrach)
– Konrad Szczepaniak (SP w Nowym Folwarku)
– Dawid Helak (SP w Kaczanowie)
– Tymoteusz Handkiewicz (SP w Nekli)
– Dominik Nowacki (SSP nr 6)
– Marcel Frankowski (SP w Miłosławiu)
– Izabela Białożna (SP w Targowej Górce)
– Michał Mendzelewski (SSP nr 2 we Wrześni)

Wyróżnieni w kategorii KADET 1:
– Mikołaj Mirkiewicz (Gimnazjum w Orzechowie)
– Andrzej Rewers (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
– Igor Zaworski (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
– Michał Andrzejczak (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
– Zuzanna Błaszak (Gimnazjum w Kołaczkowie)

Wyróżnieni w kategorii KADET 2:
– Wojciech Nowak (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
– Marek Pęchorzewski (Gimnazjum w Pyzdrach)
– Jan Andrzejewski (Gimnazjum w Kołaczkowie)
– Agnieszka Bednarek (Gimnazjum w Miłosławiu)

Wyróżnieni w kategorii JUNIOR 1:
– Michał Zajda (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
– Konrad Mikołajczak (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
– Julia Nowicka (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
– Mikołaj Przybylski (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
– Dawid Szwarc (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
– Anna Waliszka (Gimnazjum w Nekli)
– Dominik Zaczkiewicz (Gimnazjum w Targowej Górce)
– Aleksandra Piekarska (Gimnazjum w Orzechowie)

Wyróżnieni w kategorii JUNIOR 2:
– Mikołaj Bartkowiak (ZSP we Wrześni)
– Weronika Nowacka (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)

Wyróżniony w kategorii STUDENT 1:
– Eryk Kosmala (ZSP we Wrześni)

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Kategoria szkoły podstawowe:
– Tymoteusz Handkiewicz (SP w Nekli, finalista)
– Jan Melewski (SSP nr 2, finalista)

Kategoria gimnazja:
– Marek Pęchorzewski (Gimnazjum w Pyzdrach, laureat)
– Julia Nowicka (Gimnazjum nr 2 we Wrześni, laureatka)
– Patryk Kaczmarek (Gimnazjum nr 2 we Wrześni, laureat)
– Konrad Mikołajczak (Gimnazjum nr 1 we Wrześni, laureat)
– Anna Waliszka (Gimnazjum w Nekli, laureatka)
– Julia Klechammer (Gimnazjum nr 2 we Wrześni, finalistka)
– Michał Zajda (Gimnazjum nr 1 we Wrześni, finalista)

Powiatowy Konkurs Matematyczny
Kategoria szkoły podstawowe:
I miejsce – Jan Melewski (SSP nr 2 we Wrześni)
II miejsce – Dawid Helak (SP w Kaczanowie)
III miejsce – Mateusz Wrzaskowski (SP w Pyzdrach)
III miejsce – Tymoteusz Handkiewicz (SP w Nekli)
IV miejsce- Michał Mendzelewski (SP w Nekli)

Kategoria gimnazja:
I miejsce – Julia Nowicka (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
I miejsce – Marek Pęchorzewski (Gimnazjum w Pyzdrach)
I miejsce – Anna Waliszka (Gimnazjum w Nekli)
II miejsce – Michał Zajda (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
III miejsce – Julia Klechammer (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne, klasy pierwsze:
I miejsce – Julia Szternel (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)
I miejsce – Monik Wędrowicz (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)
II miejsce – Jagoda Stachowiak (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)
III miejsce – Julia Szymkowiak (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne, klasy drugie i trzecie, poziom podstawowy:
I miejsce – Mateusz Chmielewski (ZSP we Wrześni)
II miejsce – Rafał Kościelniak (ZSP we Wrześni)
III miejsce – Marcin Bosacki (ZSP we Wrześni)

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne, klasy drugie i trzecie, poziom rozszerzony:
I miejsce – Eryk Czerniak (ZSP we Wrześni)
II miejsce – Tomasz Witak (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)
II miejsce – Martyna Mirkiewicz (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)
III miejsce – Bartosz Maćkowiak (ZSP we Wrześni)

Konkurs „Mistrz Rachunków”
Kategoria szkoły podstawowe:
I miejsce – Nadia Krzyżkowiak (SSP nr 6 we Wrześni)
II miejsce – Tymoteusz Handkiewicz (SP w Nekli)
III miejsce – Jan Melewski (SSP nr 2 we Wrześni)

Kategoria gimnazja:
I miejsce – Rafał Malinowski (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
II miejsce – Mateusz Ochowiak (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
II miejsce – Andrzej Rewers (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
III miejsce – Zuzanna Błaszak (Gimnazjum w Kołaczkowie)

Konkurs „Złota Żaba”/„Złota Żabka”
Kategoria szkoły podstawowe:
– Marta Tim (SSP nr 1 we Wrześni)

Kategoria gimnazja:
– Michał Zajda (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)

Konkurs „Pangea”
Finaliści:
– Jędrzej Staszak (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
– Adrian Hulewicz (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
– Igor Zaworski (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)

Drużynowy konkurs matematyczno-informatyczny „Koala”
Uczestnicy II etapu:
Drużyna Gimnazjum nr 1 we Wrześni (Michał Zajda, Konrad Mikołajczak, Adam Maciejak, Mateusz Rzepka)

Olimpiada Matematyczna Juniorów
Uczestnicy II etapu:
– Michał Zajda (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)
– Konrad Mikołajczak (Gimnazjum nr 1 we Wrześni)

Konkurs „Supermatematyk”
Kategoria LO klasy pierwsze:
– Julia Szternel (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)

Kategoria LO klasy drugie:
– Bartłomiej Dyrka (LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni)

Kategoria technika klasy pierwsze:
– Daniel Urbanowicz (ZSP we Wrześni)

Kategoria technika klasy drugie i trzecie:
– Szymon Andrzejewski (ZSP we Wrześni, finalista)

Kategoria zasadnicze szkoły zawodowe klasy pierwsze:
– Wiktoria Czajka (ZSP we Wrześni)
– Joanna Kaczmarek (ZSZ nr 2 we Wrześni)

Kategoria zasadnicze szkoły zawodowe klasy drugie i trzecie:
– Grzegorz Rajski (ZSP we Wrześni, finalista)
– Kacper Imbierowicz (ZSZ nr 2 we Wrześni)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

*