Podsumowanie Talentów (galeria)

0
-Reklama 3-
-Reklama 4-

„Talenty 2018” już za nami. W czwartek wiceburmistrz Artur Mokracki wręczył zwycięzcom wszystkich kategorii nagrody i dyplomy.

Dzieci i młodzież mogły zmierzyć się w sześciu kategoriach w pięciu grupach wiekowych. Wyniki prezentujemy poniżej.

RECYTACJA
(wyniki znajdziecie tutaj)

MUZYKA INSTRUMENTALNA
(wyniki znajdziecie tutaj)

MUZYKA WOKALNA
(wyniki znajdziecie tutaj)

PLASTYKA

Kategoria do lat 6
miejsce I
Jagoda Mardas – Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek”
miejsce II
Urszula Szymkowiak – Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek”
miejsce III – Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek”
wyróżnienie
Julian Harhura – Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka”

Kategoria 7-10 lat
miejsce I
Matylda Kosmala – SSP w Kaczanowie
miejsce II
Helen Ślugaj – ZSS w Grzybowie
Julia Pawłowska – SSP nr 2 we Wrześni
miejsce III
Jakub Kościuszko – SSP w Otocznej
Natasza Banaszak – SSP w Kaczanowie

Kategoria 11-13 lat
miejsce I
Alan Bolewicz – SSP nr 3we Wrześni
Celina Skrzypek – SSP w Marzeninie
miejsce II
Zuzanna Filipczak – SSP w Chwalibogowie
miejsce III
Maria Mikołajczak – SSP nr 6 we Wrześni

Kategoria 14-16 lat
miejsce I
Zuzana Wysocka – SSP nr 6 we Wrześni
miejsce II
Emilia Górczyńska – SSP nr 6 we Wrześni
miejsce III
Katrzyna Mikołajczak – SSP nr 3 we Wrześni
Katarzyna Szalata – SSP nr 3 we Wrześni
wyróżnienie
Julia Kauczka – SSP w Chwalibogowie

Kategoria powyżej 16 lat
miejsce I
Faustyna Ślugaj – LO im. H. Sienkiewicza
Wiktoria Rymarczuk – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni

FOTOGRAFIA

Kategoria dzieci do lat 6
miejce I
Pola Rogozińska – Przedszkole Niepubliczne „Bajka” we Wrześni
miejsce II
Kacper Łyduch – Przedszkole Niepubliczne „Bajka” we Wrześni

Kategoria 7-10 lat
miejsce I
Michał Figas – SSP nr 2 we Wrześni
miejsce II
Franciszek Antkowiak – SSP w Kaczanowie
miejsce III
Magdalena Michalik – SSP nr 2 we Wrześni

Kategoria 11-13 lat
miejsce I
Tomasz Antkowiak – SSP nr 2 we Wrześni
miejsce II
Adam Skibiński – SSP nr 2 we Wrześni
miejsce III
Olga Samoląg – SSP nr 2 we Wrześni

Kategoria 14-16 lat
miejsce I
Julia Nowacka – SSP nr 6 we Wrześni
miejsce II
Weronika Kaczor – ZSS w Grzybowie
miejsce III
Michał Kasprzak – SSP nr 6 we Wrześni

Kategoria powyżej 16 lat
miejsce I
Magdalena Klarzyńska – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni
miejsce II
Agnieszka Wieczorek – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni
miejsce III
Jakub Tomaszewski – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni

TANIEC

Kategoria do lat 6
miejsce I
Krakowiacy – SSP w Nowym Folwarku
miejsce II
Crazy Jump – Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia Uszatka”
mmiejsce III
Skrzaty – Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek”

Kategoria 7-10 lat
miejsce I
Diamenty – Alchemia
miejsce II
Bollywods Kid – Alchemia
miejsce III
Uczniowie z SSP w Kaczanowie

Kategoria 11-13 lat
miejce I
Rubiny – Alchemia
miejsce II
Szafiry – Alchemia
miejsce III
Uczniowie – SSP w Kaczanowie

Kategoria 14-16 lat
Tytani – Alchemia
Brylany – Alchemia

Powyżej 16 lat
miejsce I
Modern Jazz – Alchemia

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o