Stypendia i nagrody dla najlepszych sportowców gminy Września

0
SONY DSC
-Reklama 3-
-Reklama 4-

Poniedziałkowe południe, tuż po godz. 12:00 – w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego we Wrześni, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów i nagród najlepszym sportowcom gminy Września.

Udekorowano ok. 70 osób reprezentujących wiele dyscyplin sportu. Przewagę mieli młodzi wojownicy sportów walki, czyli karate i taekwondo, licznie reprezentowani byli młodzi lekkoatleci, nie brakowało siatkarzy i koszykarzy, ale prawdziwą niespodzianką była reprezentantka pływania synchronicznego, najlepsza juniorka w Polsce, Julia Mikołajczak.

Lista osób, którzy otrzymali sportowe stypendia gminy Września:
Michalski Mateusz – lekkoatletyka
Gruszczyńska Jagoda – siatkówka plażowa
Gruszczyński Jędrzej – siatkówka
Lonka Łukasz – motocross
Mikołajczak Julia – pływanie synchroniczne
Zaparty Bartosz    – lekkoatletyka
Hampel Eryk – lekkoatletyka
Czyż Mikołaj – koszykówka
Swancar Kamil – lekkoatletyka
Lista osób, które otrzymały nagrody za sportowe za osiągnięcia w 2017 r.
Walczak Zuzanna    – taekwondo
Waszak Martyna – taekwondo
Teodorczak Jan – taekwondo
Przybysz Weronika – taekwondo
Haremza Dagmara – taekwondo
Haremza Krystian – taekwondo.
Andrzejczak Aleksandra – taekwondo
Haremza Nikola- taekwondo
Grześkowiak Wiktoria – taekwondo
Bachorska Olga – taekwondo
Chmielewska Jagoda – taekwondo
Stępniak Jan – pływanie
Reszelewska Julia – siatkówa
Bandulik Klaudiusz – karate
Kostrzewa Karol – karate
Siepielski Mikołaj – karate
Polaczyk Julia – karate
Kwiatkowski Krystian – lekkoatletyka
Ściernicka Angelika – lekkoatletyka
Majewska Marika – lekkoatletyka
Guzowska Martyna – lekkoatletyka
Studniarz Anna lekkoatletyka
Guzowska Paulina – lekkoatletyka
Kajdan Hubert – lekkoatletyka
Dams Wiktoria – lekkoatletyka
Jaroszewska Paulina – siatkówka
Gąsiorek Adrianna – siatkówka
Kniat Zuzanna – lekkoatletyka
Mirecki Grzegorz – lekkoatletyka
Waszak Krzysztof – lekkoatletyka
Kwiatkowski Arkadiusz – lekkoatletyka
Majchrzak Agata    – lekkoatletyka i warcaby
Surtel Armand – modelarstwo i lekkoatletyka
Szymkowiak Tomasz – lekkoatletyka
Jakubowska Pamela – lekkoatletyka
Kowalski Bartosz- lekkoatletyka
Piechocki Dobromir – lekkoatletyka
Kurek Mikołaj – siatkówka
Kurek Maciej – siatkówka
Machiński Wiktor – lekkoatletyka
Sworek Julia – karate
Sworek Jakub – karate

AG

Burmistrz Wrześni, Tomasz Kałużny

Marika Majewska, najlepsza w Polsce młoda płotkarka na 80 m. ppł i 200 m.ppł.

Jędrzej Gruszczyński, siatkarz Plus Ligi – Onico Warszawa

 

 

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o