Dyżurny reporter: 61 672 62 62
-Reklama 3-
-Reklama 4-

Sportowcy z naszego powiatu nagrodzeni. Starosta Dionizy Jaśniewicz i naczelnik wydziału oświaty Stefan Tomczak wręczyli aż 107 stypendiów za osiągnięcia w dziedzinie sportu.

Stypendyści z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni: Marika Krauze, Julia Więcek, Amelia Zdziabek, Konstancja Żak, Amelia Żurawska, Maciej Kołodziejczak, Wiktor Wojciechowski, Michał Zehner, Jan Staniszewski, Łukasz Kosmowski, Jakub Guzek, Patryk Gibowski, Jacek Kempiński, Karol Kwapiński, Jakub Włodarczyk, Emily Ćwiok, Maria Owczarczak, Martyna Świercz, Martyna Fedorowicz, Zuzanna Chojnacka.

Stypendysta z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kaczanowie: Hubert Kajdan.

Stypendyści z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Orkan Września: Zuzanna Kwiat, Adrianna Gąsiorek, Krystian Kwiatkowski, Bartosz Kowalski, Paulina Jaroszewska, Pamela Jakubowska, Łukasz Przybyłek, Marika Majewska, Angelika Ściernicka, Anna Studniarz, Paulina Guzowska, Aleksandra Szypulińska, Grzegorz Mirecki, Wiktor Machiński, Krzysztof Waszak, Dobromir Piechocki, Kamil Swancar, Martyna Guzowska.

Stypendyści z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni: Mikołaj Kowalikowski, Dominik Pruchnik, Krystian Natkowski, Jakub Pawłowski, Jakub Kubczak, Marcel Rembowicz, Aleksander Hyżorek, Oskar Kubiak, Filip Fibich, Konrad Jankowski, Patryk Ligocki, Kacper Leracz.

Stypendyści z Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp Września: Weronika Bukowiecka, Wiktoria Jagodzińska, Julia Reszelewska, Michalina Rakowska, Karina Szymaniak.

Stypendyści z Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni: Krystian Stankowski, Wojciech Erenz, Wiktor Wąsak, Wiktor Pluciński, Agata Majchrzak.

Stypendysta z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Nowym Folwarku: Arkadiusz Kwiatkowski.

Stypendyści z Liceum Ogólnokształcącego we Wrześni: Adam Wlazik, Norbert Jasiecki, Filip Wagner.

Stypendyści z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni: Adam Sikorski, Michał Cegielski.

Stypendyści z Nekielskiego Klubu Karate DO SHOTOKAN: Jakub Grzybowski, Julia Jaszczak, Maciej Kwiatkowski.

Stypendyści z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 we Wrześni: Gabriela Górecka, Dawid Rzymski.

Stypendyści z Wrzesińskiego Klubu Sportów Modelarskich Ikar: Armand Surtel, Tymon Grzybowski, Piotr Perlikowski

Stypendysta z Biofarmu Basket Poznań: Mikołaj Czyż.

Stypendysta z Klubu Piłki Siatkowej Progress Września: Cyprian Kostrzewski.

Stypendystka z Organizacji Środowiskowej Akademickiego Związku Sportowego: Julia Mikołajczyk.

Stypendyści z Uczniowskiego Klubu Sportowego Kołaczkowo: Jakub Kryszewski, Michał Kominkiewicz, Kacper Kominkiewicz, Patryk Makuch, Krystian Makuch, Adrian Łuczyk, Marcin Łuczyk, Mateusz Dudziak, Paweł Pućka, Maciej Kominkiewicz, Hubert Regulski, Wiktor Grabowski.

Stypendyści z Uczniowskiego Klubu Sportowego Milesza Targowa Górka: Szymon Kostrzewski, Szymon Andrzejewski, Szymon Wiśniewski.

Nagrody pieniężne trafiły również do wybitnych sportowców z terenu powiatu wrzesińskiego, z sukcesami rywalizujących w kategorii seniorskiej na poziomie co najmniej krajowym. Byli to: zawodnicy Człuchowskiego Auto Moto Klubu Łukasz Lonka i Jacek Lonka; zawodnicy Organizacji Środowiskowej Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu: Eryk Hampel i Bartosz Zaparty; zawodnik ONICO Warszawa Jędrzej Gruszczyński i zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Łodzi: Jagoda Gruszczyńska.

Ostatnią grupą, do której trafiły stypendia, byli trenerzy i działacze sportowi. Otrzymali je: Ilona Zielińska-Czubek, Violetta Bakoś, Krzysztof Regulski, Tadeusz Kiciński, Czesław Kozielski, Przemysław Pawlak, Andrzej Pujdak i Adam Kaczor.

-Reklama 5-

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

*