XIX Powiatowy Konkursu Piosenki – wyniki (galeria)

0
-Reklama 3-
-Reklama 4-

XIX Powiatowy Konkursu Piosenki to okazja, by na scenie zaprezentowały swoje umiejętności dzieci i młodzież.

Organizatorami konkursu były Fundacja Dzieci Wrzesińskich i Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni przy wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Września, a samo wydarzenie odbyło się we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. W poniedziałek i wtorek miały miejsce przesłuchania.

Prezeska Fundacji Dzieci Wrzesińskich Lilla Pylak:

 

 

W przeglądzie zaprezentowało się 9 uczestników (solistów, duetów lub zespołów) w kategorii przedszkoli, 12 w kategorii klas I-III szkół podstawowych, 37 w kategorii klas IV-VII szkół podstawowych, 14 w kategorii klas gimnazjalnych oraz 3 kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie jury w składzie: Jadwiga Kowalczyk, Roma Wróblewska i Grzegorz Adamski przesłuchało blisko 100 uczestników. (ATG)

Laureaci XIX Powiatowego Konkursu Piosenki

Przedszkola

I miejsce
Izabela Duszyńska, Miś Uszatek
Gabriela Konwerska Przedszkole Bajka
II miejsce ex aequo
Gabriela Konwerska, Przedszkole Bajka
Hanna Wabich, Przedszkole Grzybek w Sokołowie
III miejsce ex aequo
Inga Cierech, Przedszkole Grzybek w Sokołowie
Aleksandra Trzaskowska, Przedszkole Grzybek w Sokołowie

Klasy I-III szkół podstawowych

I miejsce ex aequo
Oliwia Kałużna, SSP nr 3 we Wrześni
Anastazja Rajska, SSP nr 3 we Wrześni
II miejsce
Zofia Preis, SSP w Kaczanowie
III miejsce
Anita Lisiak, SSP nr 1 we Wrześni
Julia Józwiak, SSP nr 1 we Wrześni
Wyróżnienia
Zuzanna Perkiewicz, SSP nr 3 we Wrześni
Julia Stempniewicz, SSP nr 3 we Wrześni

Klasy IV-VII szkół podstawowych

I miejsce ex aequo
Amelia Kubasiewicz, SP w Pietrzykowie
Zuzanna Ratajczyk, SSP nr 1 we Wrześni
II miejsce
Olga Wojciechowska, SSP w Kaczanowie
III miejsce ex aequo
Olga Łuczak, SSP nr 6 we Wrześni
Antonina Nowaczyk, SSP w Kaczanowie
Wyróżnienia
Amelia Żurawska, SSP nr 1 we Wrześni
Maria Pawlak, SSP nr 3 we Wrześni
Ewelina Lis, Niepubliczna Szkoła Muzyczna Allegro
Oliwia Pruchniewicz, SP w Grabowie Królewskim
Nadia Polus, SSP w Kaczanowie
Karolina Józwiak, SSP nr 1 we Wrześni
Maja Kostuch, SSP w Kaczanowie
Szymon Zaremba, NSP w Pietrzykowie
Julia Maciejewska, SSP nr 1 we Wrześni
Nagrody specjalne
Zespól Cantylenka, WOK
Duet Olga i Hanna Wojciechowskie

Klasy gimnazjalne

I miejsce ex aequo
Lidia Zdunek, SSP nr 2 we Wrześni
Anna Wardęcka, SSP nr 2 we Wrześni
Iga Iglewska SSP nr 6 we Wrześni
Mikołaj Milczarek, Studio Muzyki Szafa Gra
II miejsce
Aleksy Sierakowski, SSP nr 3 we Wrześni
III miejsce
Zuzanna Gabruk SSP nr 2 we Wrześni
Wyróżnienia
Zuzanna Górska, SSP nr 3
Adrianna Maciejewska, SSP nr 3 we Wrześni
Magdalena Ludwiczak, SSP nr 2 we Wrześni
Emilia Ostrowska, SSP nr 3 we Wrześni
Helena Łopatka, ZS w Zasutowie

Szkoły ponadpodstawowe

Wyróżnienia
Angelika Bączkiewicz, ZSZ nr 2 we Wrześni
Weronika Czerwińska, ZSZ nr 2 we Wrześni
Nagroda specjalna
Zespół FUHERBERGER, ZSP we Wrześni i LO im. H. Sienkiewicza

 

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o