Dyżurny reporter: 61 672 62 62
-Reklama 3-
Znamy już nazwisko autora Kolekcji Wrzesińskiej 2018. Jest to  Zuza Krajewska.
Zuza Krajewska należy do czołówki polskich fotografów, jej prace publikowane są w magazynach na całym świecie, a jej dorobek jest niezwykle różnorodny. Fotografowała gwiazdy, na przykład Beatę Tyszkiewicz, Borysa Szyca czy Dodę, ale też wychowanków zakładu poprawczego w Studzieńcu. Podejmuje kontrowersyjne tematy: w cyklu „Urazy” prezentowała fotografie osób z defektami – z bliznami, z siniakami czy w gipsie, fotografuje w negliżu osoby starsze lub z nadwagą, wzięła udział w wystawie “Ars Homo Erotica”. Znają ją też widzowie „Top Model” – pracowała z uczestnikami tego programu oraz z Joanną Krupą.
Kolekcja Wrzesińska autorstwa Zuzy Krajewskiej będzie to dziesiąta odsłona tego projektu, a jednocześnie druga tworzona przez kobietę.
Na zdjęciu: Tomasz Kałużny – burmistrz Wrześni, Karol Szymkowiak – kurator Kolekcji Wrzesińskiej, Zuza Krajewska – autorka Kolekcji Wrzesińskiej 2018 Fot. Zuza Krajewska
-Reklama 5-

3 KOMENTARZE

    • Jestem pod wrażeniem – najwyraźniej kolega Teo wie, jak będzie wyglądała Kolekcja, wcześniej od jej autorki!

      • Pani ATG,
        przeciętnie inteligentny człowiek potrafi wyciągać wnioski z obserwacji otaczającego go świata. A jakie wnioski można wyciągnąć, obserwując te żałosne wytwory fotograficzne z ubiegłych lat tej smutnej kolekcji ? Jeśli ma Pani odrobinę wyczucia (bo w inteligencję nie wątpię), to sądzę, że te wnioski będą raczej dość przewidywalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię

*