Dlaczego usunęliśmy video z usiłowania zabójstwa?

20
-Reklama 3-
-Reklama 4-

Wyjaśniamy, że nagranie, które przez jakiś czas widniało na naszej stronie internetowej, a przedstawiające atak Marka Ślugaja na swoją siostrę, usunęliśmy na prośbę policji.

Okazało się, że filmik jest częścią materiału dowodowego zgromadzonego w tej sprawie, czego nie wiedzieliśmy w chwili publikacji. Otrzymaliśmy go od naszych słuchaczy w przekonaniu, że pochodzi z legalnego źródła. Nie chcemy zakłócić prowadzonego śledztwa. Stąd nasza decyzja.

Redakcja

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

20 komentarzy do "Dlaczego usunęliśmy video z usiłowania zabójstwa?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Antyradio
Gość

Jesteście żenujący. Nie wiedzieliście, że filmik jest częścią materiału dowodowego? Miejcie odwagę się przyznać, że zrobiliście to dla kliknięc. TYLKO U NAS – osoba, która to napisała jest zerem!

Janusz
Gość

Napisali dostali to od słuchacza, to skąd mieli wiedzieć że to materiał dowodowy… Nie mają wtyki w policji aby takie rzeczy wiedzieć.

Ben
Gość

Policja od kilku lat wiedziała, że terroryzuje mieszkańców przy ul. Kościuszki i nie zrobiła nic. Kazali im robić nagrania w nocy jak przebija opony itp aby mieć podstawy do interwencji i ewentualnego zarrzymania. Teraz gdy są już ofiary śmiertelne wzięli się do roboty. Za późno.

kaska
Gość

a za chwilę, jak będą tak działać, być może będą kolejne

trip
Gość

Bardziej żenujące od zamieszczenia materiału jest tylko to tłumaczenie. 3 metry poniżej poziomu dna. Czy osoba, która zatwierdziła publikację materiału jest z siebie zadowolona?

Wrześniak
Gość

Może dla Ciebie żenujące ale mają przynajmniej odwagę przyznać się do błedu

Dario
Gość

Gdzie niby przyznali się do błędu? Napisało, że usunęli bo policja kazala, a nie, że popełnili błąd. Są tak bezczelni, że nawet zwykłe “przepraszamy” nie padło.

Antyradio
Gość

Nie stać ich bylo nawet na słowo “przepraszamy”! A przeprosić powinni m.in. zaatakowaną kobietę. Liczba kliknięć była najważniejsza panie Goclik?

ile jeszcze
Gość

Takie mamy prawo/zwyczaje, że nie można samemu z dziadkiem sobie poradzić. Kiedyś sąsiedzi by go uspokoili i nie byłoby tragedii. Dziś jakby co, wszyscy (łącznie z prasą i policją) stanęliby po stronie dziada. Lepiej nic nie widzieć, nie reagować, nie wtrącać się, naprawiać samemu szkody i masz “spokój”.

Janek Wojciński
Gość

Najbardziej żenujące z tych wszystkich które teraz wypisują internauci jest to że nie mają odwagi się nawet uczciwie podpisać. Antyradio, Trip, srip itp….

Piotruś. Ale nie Pan
Gość

Lepiej przyznać się do błędu i przeprosić, niż rozpętać aferę masłową i udawać greka…….

Reniferek
Gość

Przydałoby się słowo przepraszam. Naprawdę nie wiedzieliście, że to materiał dowodowy? Dostajecie nagranie próby zabójstwa i zamiast iść na policję publikujecie na profilu? Jakim trzeba być nieodpowiedzialnym człowiekiem! Na nagraniu nie były anonimowe osoby, bo wiadomo kim jest ofiara i kim jest sprawca. Dodatkowo skrzywdziliście poszkodowaną i jej rodzinę. Przydałoby sie odświeżyć wiedzę z etyki w zawodzie dziennikarza.

Antyradio
Gość

Etyka w zawodzie dziennikarzy dotyczy dzienniakrzy, a nie osób, które są pseudodziennikarzami.

maciej
Gość

Tak, tak, tak czyli od osoby postronnej! Tylko jak osoba postronna może mieć dostąp do nagrań z monitoringu??? Prędzej ktoś z komendy przesłał to nagranie do R.W.! Z drugiej strony policja nie chce udostępniać nagrania ze względu iż nie potrafi wytropić dziadka.

Patrycja
Gość

Informacje o zamieszczonym na Państwa stronie filmiku, który nigdy nie powinien się tam znaleźć, rozpowszechniali tzw” pocztą pantoflowa” sami pracownicy Państwa redakcji. Co z tego, że film został usunięty po interwencji policji jak to co się Państwo zarobiliscie z odsłon- to Wasze. Już dawno powinno być wydane przez Was oświadczenie, na co przekażcie całą tą sumę, która zrobiliście na niezgodnej z prawem publikacji ludzkiej tragedii.

Patrycja
Gość

A Pani poszkodowana w sprawie tego filmiku powinna już dawno dostać pełnomocnika z urzędu i walczyć o odszkodowanie od redakcji.

maciej
Gość

Sliwa już się cieszy i smoli cholewki Do Policji żeby konkrecji dopiec!Tylko że sam święty nie jest nie raz babrał się w temacie który powinien zakończyć! No cóz Dorota Masełkowa robi minę do kamery a może dostanie następny kredyt. Ciekawe czy za 10 lat W.W. będą na Wrzesińskim rynku prasy? Moim zdanie NIE! zjada ich komercja oraz nierzetelność

Dario
Gość

Nie ma to jak pisać o konkurencji, gdy cała afera dotyczy RW. Serio tak nisko upadliście, ze zamiast przepraszam, jak dzieci pokazujecie paluszkiem i rzucanie: “bo proszę pani, oni zrobili tamto!”

maciej
Gość

A to Sliwa sie ucieszył!

Edek
Gość

Dlaczego usunęliście???? Napiszcie lepiej dlaczego zamieściliście.

Poziom radia – żenujący!!!