II seria wrzesińskich czwartków lekkoatletycznych

0
SONY DSC

178 dzieci z 12 szkół (Września 1,2,3,6, Kaczanowo, Nowy Folwark, Marzenin, Grzybowo, Chwalibogowo, Nekla, Pyzdry, Czeszewo) wystartowało w II mityngu jesiennej edycji Czwartków LA.

Oto zwycięzcy poszczególnych konkurencji

Rocznik 2007 i młodsi

60 m

Amelia Czernielewska    SSP 6               69,26

Mateusz Żyranowski     Zasutowo           9,90

300 m

Marta Nowicka                Zasutowo           59,08

Oliwier Nowak                 Kaczanowo        55,70

600 m                                  

Martyna Bytner               Chwalibogowo 2:20,55

1000 m

Jakub Owczarzak           Zasutowo           4:01,37

Skok w dal

Aleksandra Fischer           SSP 2                     3,40

Filip Rutkowski                 SSP 6                     3,65

Rzut piłeczką palantową

Amelia Grajek                  SSP 2                     21

Mikołaj Wawerczyk         Chwalibogowo        30

Skok wzwyż

Bartłomiej Cieślak           Kaczanowo        110

Rocznik 2006

60 m

Ada Klamerek                   SSP 6                     9,45

Kacper Frątczak                SSP 1                     9,90

300 m

Julia Fijołek                      Nowy Folwark        56,00

Mateusz Meler                  SSP 2                    56,00

600 m

Gabriela Nowakowska       SSP 6                   2:11,94

1000 m

Łukasz Wiśniewski           Nekla                    3:54,48

Skok w dal

Amelia Kajewska                       SSP 3              3,70

Mateusz Meler                           SSP 2              3,60

Rzut piłeczką palantową

Nadia Dolatowska           SSP 6                  31

Łukasz Wiśniewski          Nekla                    42

Skok wzwyż

Nadia Kulczak               Kaczanowo        105

Jakub Goździewicz         Kaczanowo        110

Rocznik 2005

60 m

Wiktoria Nowaczyk        Chwalibogowo        9,01

Michał Benc                   Nowy Folwark       8,12

300 m

Zuzanna Pawłowska      SSP 2                   56,28

Maciej Gabruk               Kaczanowo           47,76

600 m

Malwina Dębicka             SSP 6                  2:12,56

1000 m

Mateusz Gonet               SSP 2                     3:36,94

Skok w dal

Wiktoria Nowaczyk        Chwalibogowo          3,50

Wojciech Fimiak               SSP 6                     3,95

Rzut piłeczką palantową

Karolina Szternel             Nowy Folwark          29

Mateusz Gonet                 SSP 2                     45

Skok wzwyż

Zofia Przybylska            Kaczanowo           120

Wojciech Słomczyński   Pyzdry                    125

AG

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o