Kolekcja wrzesińska – Zegarmistrz (galeria,wideo)

3
-Reklama 3-
-Reklama 4-

W piątek 8 czerwca o godzinie 18:30 na ulicy Warszawskiej odbył się wernisaż  wystawy z cyklu „Kolekcja Wrzesińska”.

Po wernisażu o godzinie 19:15 w Galerii Kolekcji Wrzesińskiej, odbyła się premiera książki „Zegarmistrz”. Podczas niej, mialo miejsce spotkanie autorskie z Filipem Springerem, który opowiedział skąd sie wziął pomysł zarówno na zdjęcia jak i na książke. Warto dodać, że “Zegarmistrz” może byc pierwszą na świecie pozycją, która po za książką zostanie wydana w formie audiobooka.

GP

 

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Kolekcja wrzesińska – Zegarmistrz (galeria,wideo)"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
ciekawy
Gość

Totalne dno, tego nawet fotografią już nie można nazwać

Zdegustowana
Gość
Ten wpis jest żenujący. Ma błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a liczy zaledwie 4 zdania. Zawsze kupowałam “Gazetę Radio Września”, bo wiedziałam, że teksty o kulturze stoją tam na wysokim poziomie, a w tym numerze? Porażka! Odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Bondą, w gazecie – ani słowa. Odbyła się premiera Kolekcji Wrzesińskiej, a u Was – brednie. Niech ktoś wyjaśni panu redaktorowi Pabichowi, że pierwszy audiobook na świecie ukazał się na długo przed powstaniem Waszego radia… Albo niech chociaż czyta jego twórczość przed wydrukowaniem jej, bo się kompromitujecie. W tej chwili trudno “Gazetę Radio Września” nawet nazwać gazetą, to… Czytaj więcej »
Dario
Gość

O matko! 😀 😀 😀 Płaczę ze śmiechu właśnie! Pierwszy audiobook na świecie?? A prąd znacie czy redakcję oświetlacie lampami naftowymi?

Nie ma co, zrobiliście mi dzień!