Lepsze powietrze nad miastem

3
-Reklama 3-
-Reklama 4-

We Wrześni w końcu da się oddychać! 

Czujniki przy ul. Piastów i Kaliskiej świecą na zielono. Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz i cieszyć się dniem – czytamy na stronie airly.eu. Tylko czujnik przy ul. Miłosławskiej pokazuje, że bywało lepiej i nie jest to najlepszy dzień na aktywność poza domem. Przypominamy, że dwa z trzech czujników zostały przemieszczone w tym tygodniu – piszemy o tym w najnowszej “Gazecie Radio Września”.

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Lepsze powietrze nad miastem"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Znak zapytania
Gość

Chciałbym zauważyć, że powietrze się nie zmieniło…Zmieniło się położenie czujników. To istotna zmiana. Manipulacja społeczeństwem na każdym kroku.
Jeśli dorzucić następny problem – poziom hałasu we Wrześni – przekraczający dopuszczalne normy oraz ruch samochodowy osiągający w godzinach szczytu 40 tys/dobę…. to śmiało można powiedzieć, że Września to miasto zabójca.

Znak zapytania
Gość

Zachęcam RW do zajęcia się dwoma problemami, które wniosłem…. Co UMiG planuje, by rozwiązać poruszone problemy tak istotne dla mieszkańców Wrześni. Stanowisko w tej sprawie przedstawiono przez Urząd Ochrony Środowiska w Koninie w roku 2015 i na razie niewiele się w tej sprawie poprawiło.