Oświadczenie policji po publikacji “Gazety Radio Września”

10
-Reklama 3-
-Reklama 4-

W piątek po południu wrzesińska policja niespodziewane wydała oświadczenie, dotyczące publikacji w Gazecie Radio Września. Przypomnijmy, że dzisiaj napisaliśmy, że jeden z wrześnian oskarża mundurowych o brutalne pobicie.

Poniżej treść oświadczenia:
Oświadczenie: W odniesieniu do publikacji prasowych na temat wypowiedzi Tomasz J. zatrzymanego przez policjantów po popełnieniu przestępstwa.

W związku z publikacją materiału prasowego w którym Tomasz J. udziela wypowiedzi, że został rzekomo pobity przez wrzesińskich policjantów, którzy przeprowadzali interwencję oraz dokonali zatrzymania Tomasza J. za popełnienie przestępstwa, informujemy, że policja jest w posiadaniu materiału filmowego, który nie potwierdza wersji wydarzeń podawanej przez podejrzanego. Biorąc pod uwagę te fakty wrzesińska Policja wystąpiła z wnioskiem do Prokuratury o wyrażenie zgody na opublikowanie i podanie do publicznej informacji przedmiotowego materiału filmowego. Zostanie on opublikowany w możliwie najkrótszym terminie.

 

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Oświadczenie policji po publikacji “Gazety Radio Września”"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
yeyo
Gość

Brawo. Może w końcu dostanie za swoje

Mężczyzna
Gość

Dokładnie… rzucał się sam to trzeba było bo opanować a ten zaraz “brutalnie pobity” haha pan T. niech pokaże co to znaczy “brutalne pobicie” on się zna!! Tu akurat brawa dla policji!!

Anonimowo
Gość

TO GDZIE TEN FILM

Anonimowo
Gość

Juszczak chciał zgrywać cwaniaka ale coś się tam bajeczka kupy nie trzyma

Ciekawski
Gość

Z wygladu sie zmienil przez kilka lat, ale z charakteru widocznie nie 😀 ciekaw jestem nagrania z posterunku 😀

Stara gwardia
Gość

Tylko nie zapomnijscie panowie milicjanci zamieścić całego filmu z tego co działo się za murami komendy szczególnie z pokoju przesłuchań albo innego pomieszczenia. Samo filmowane zatrzymanie jest żadnym dowodem.

X1
Gość

podejrzewam, ż
e kamer przy domu facet nie miał i materiały będą właśnie z komendy.

jonatan
Gość

Ciekawe jak ta sprawa się zakończy?Jesli okaże się że pan Juszczak pomówił policjantów to mam nadzieję ,że przeciwko niemu zostanie wszczęte postepowanie.

Fred
Gość

Tzw. Środki przymusu bezpośredniego nie powodują takich obrażeń, zobaczymy czy na nagraniu będzie widać jak powstają obrażenia

MłodyWilk
Gość

Na grzecznego nie trafiło.. Światowy Panicz z zagranicy raczył zawitać w rodzinnym mieście i już robi zadymę i wielce się żali. Od dzieciaka już się “rzucał” i w końcu trafiło na niego, że i mu się oberwało – moim zdaniem bardzo dobrze. Jakoś Pan Tomasz J nigdy nie miał pozytywnego wizerunku w oczach innych i wielce myślał, że “trząsł” i rządził całym Mankowem… teraz Nim potrząsnęli, ale to i tak nie pomoże – klepek w mózgu mu to nie poukłada, bo jak można pukładać coś czego Ten Typ nie ma ? 🙂