Rozgrywki FOX CUP / Radio Września 93,7 FM

0
-Reklama 3-
-Reklama 4-

Na początku Grudnia hali WOSR we Wrześni odbyły się pierwsze dwa turnieje FOX CUP/Radio Września 93,7 FM o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Na początek do rywalizacji przystąpiły zespoły z roczników 2007 i 2011, niżej przedstawiamy wyniki:

2007

1. Polonia Środa Wlkp. 15 pkt. 20-1

2. Victoria Września (2006) 12 pkt 11-3

3. Akademia FOX/W.Przysiuda 9 pkt 16-6

4. SKS 13 Poznań 4 pkt 8-4

5. Polonia Środa wlkp II 2 pkt 1-15

6. Pelikan Niechanowo 1 pkt 0-27

Akademia FOX/WP- Pelikan Niechanowo 6:0

⚽️⚽️Godzich

⚽️⚽️Trzebiatowski

⚽️Purol

⚽️Chałupniczak

Polonia Środa Wlkp I – Polonia Środa Wlkp II 4:0

Victoria Września – SKS 13 Poznań 1:0

Akademia FOX/WP – Polonia Środa Wlkp I 0:4

Pelikan Niechanowo – Polonia Środa Wlkp II 0:0

Victoria Września – Polonia Środa Wlkp I 1:2

Pelikan Niechanowo – SKS 13 Poznań 0:6

Polonia Środa Wlkp II – Akademia FOX/WP 0:8

⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️Trzebiatowski

⚽️⚽️Godzich

⚽️Chałupniczak

Victoria Września – Pelikan Niechanowo 6:0

Akademia FOX/WP – SKS 13 Poznań 2:1

⚽️⚽️Trzebiatowski

Polonia Środa Wlkp II – Victoria Września 1:2

Pelikan Niechanowo – Polonia Środa Wlkp I 0:8

Polonia Środa Wlkp II – SKS 13 Poznań 0:0

Victoria Września – Akademia FOX/WP 1:0

SKS 13 Poznań – Polonia Środa Wlkp I 0:1

Król strzelców – B.Trzebiatowski 9 bramek (Akademia FOX/WP)

Najlepszy bramkarz – A.Meier (SKS 13 P0znań)

Najlepszy zawodnik – A.Szamajda (Polonia Środa Wlkp.)

2011

1. Szkółka FOX 12 pkt bramki 16-4

2. Warta Śrem 7 pkt 5-4

3. Szkółka W. Przysiudy 6 pkt 10-4

4. Czarni Czerniejewo 3 pkt

4-12 5. Victoria Września 1 pkt 1-11

Warta Śrem – Czarni Czerniejewo 1-0

Szkółka WP – Victoria Września 4:0

Szkółka FOX – Czarni Czerniejewo 6:1

⚽️⚽️⚽️⚽️Bandosz

⚽️Rolewicz

⚽️Ratajczak

Warta Śrem – Victoria Września 0:0

Szkółka WP – Szkółka FOX 0:2

⚽️⚽️Bandosz

Czarni Czerniejewo – Victoria Września 2:0

Warta Śrem – Szkółka WP 1:2

Szkółka FOX – Victoria Września 5:1

⚽️⚽️Bandosz

⚽️Rolewicz

⚽️Matuszczyk

⚽️Waszak

Szkółka WP – Czarni Czerniejewo 5:1

Szkółka FOX – Warta Śrem 3:2

⚽️Bandosz

⚽️Sękowski

⚽️Waszak

Król strzelców – K.Bandosz 9 bramek (Szkółka FOX)

Najlepszy bramkarz – Jan Kujawa (Warta Śrem)

Najlepszy zawodnik – Alicja Bolewicz (Szkółka WP)

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o