Świnie na autostradzie, korki na K92 (galeria)

14
Fot. Tomasz Małecki

Na autostradzie A2 przewrócił się z TIR z naczepą przewożącą świnie. Zwierzęta rozpierzchły się po drodze.

Do zdarzenia doszło we wczesne poniedziałkowe popołudnie. Ciągnik siodłowy przewrócił się na odcinku Poznań Wschód – węzeł Września, na wysokości Chłapowa. Jak ustaliliśmy, przewoził ponad 180 świń. Niestety, część z nich padła.

Do czasu przeładowania zwierząt do innego samochodu oraz usunięcia przewócenej ciężarówki, ruch w obu kierunkach  na A2 został zablokowany.  Samochody w kierunku Poznania na węźle Września kierowane są na trasę K92.
Z kolei auta jadące z Poznania kierowane są na węźle Poznań Wschód na trasę S5 w kierunku Kostrzyna. TOM

 

 

14 KOMENTARZE

  1. Mogliby chociaż jakoś humanitarnie traktować te zwierzęta, które nie dość, że zestresowane i przerażonę wypadkiem to są (jak widać na zdjęciach) kopane, ciągane i bite!

  2. Znaleźli się sadysci. Polecam człowieka tak potraktować. Człowiek to najgorszy pasożyt ziemi. Podporządkowal sobie wszystko wg zasad które uważa za słuszne, jedyne i niepodważalne. Tak naprawde człowiek schodzi na dni zachowując się jak małpa.

  3. Ludzie zero w was współczucia dla żyjących istot !!Was tak wziąść za łby i tłuc bo na nic innego nie zasługujecie!!a gnoja co tak traktuje zwierzęta niech …..życzę wszystkiego złego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię