Podbijają Karkonosze w…kąpielówkach!

9
-Reklama 3-
-Reklama 4-

Śmiałkowie z Wrześni przy dwudziestostopniowym mrozie i wietrze o prędkości 100 km/h zdobyli Śnieżkę. Nie byłoby w tym nic spektakularnego, gdyby nie fakt, że zrobili to w samych strojach kąpielowych.  

Anna Kluk, Dorota Jewczuk, Kamil Stachowiak i Tomasz Kluk postawili sobie wyzwanie i osiągnęli zamierzony cel. Pięciogodzinna wyprawa w sobotni poranek doprowadziła ich na sam szczyt Śnieżki (1602 m n.p.m.) w Karkonoszach. Zmagali się z temperaturą odczuwalną na poziomie 20 stopni poniżej zera i wiatrem o prędkości ok. 100 km/h. Ubogi strój w postaci kąpielówek sprawił, że musieli walczyć nie tylko z warunkami atmosferycznymi, ale również z własnymi słabościami. Jak widać, walkę wygrali. Drogę powrotną pokonali w tych samych strojach, w których wspinali się na szczyt. Wrześnianie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Więcej o nietypowej wyprawie w piątkowej Gazecie Radio Września.

(man)

-Reklama 5-

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Podbijają Karkonosze w…kąpielówkach!"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Qwe
Gość

Stachu narysuj mi łajbę…

wars
Gość
Kamoszka
Gość

To nie my 🙂
Nasza wyprawa byłą 1 grudnia w sobotę, ekipa której wspinaczka się nie powiodła wyruszyła we wtorek.

Sławomir
Gość

Witam
Mój komentarz dotyczy głównie redakcji RADIO WRZEŚNIA która w swoim artykule wręcz pochwala wyczyn mieszkańców Wrześni którzy swoim według mnie głupim wyczynem narażają nie tylko swoje zdrowie ale również w razie problemów narażają służby GOPR na ratowanie ich nędznego życia .Nie tak dawno mieliśmy przypadek szeroko komentowany przez telewizję o ratowaniu podobnej grupki szaleńców . Grupa GOPR zamiast zająć się ewentualnym monitorowaniem prawdziwego zagrożenia musiała się zając ściąganiem ze Śnieżki pacjentów w kąpielówkach .

Kamil
Gość

Zgadzam się z Panem w 100 %

Sylwia
Gość

W samo sedno ! Lekkomyślni klauni 😏

Czytelnik
Gość

Panie Slawomirze, chyba Pana ciśnie guma od kąpielówek że czepia się Pan dobrze bawiących ludzi…

Wyjaśnię Cię
Gość

Sobota..na tarasie w Bescie ..nie będzie przelewek..mówię wam!!!

Tomek
Gość

Może kolejny rekord głupoty np. “na Rysy z genitaliami na wierzchu”? Najgorsze, że skoro jest przykład, znajdą się naśladowcy. Pewnie masę kretynów będzie tak narażać zdrowie i życie. Ale o tym to pewnie ci clowni nie pomyśleli. Ciekawe, że nie ma reakcji prokuratora, bo podpada to pod paragraf.
Art. 160 KK § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.